tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl

O nas

Wizyta w urzędzie, dłużąca się kolejka na poczcie, zakupy w zatłoczonym markecie, wizyta teściowej, wywiadówka w szkole, rozmowa z szefem, współpraca z kolegami z zespołu, feedback dla pracownika… Każdej codziennej sytuacji my sami nadajemy charakter, styl, tempo… Każdą z nich możemy rozwinąć w stronę sukcesu lub porażki.

Bądź tym, kogo inni chcą mieć w swoim otoczeniu, w kim widzą pożądanego partnera biznesowego i doskonałego kompana w życiu!

Pomyśl – co by było gdybyś…

…potrafił skutecznie zapobiec awanturze w domu lub pracy, motywować innych, zarażać dobrymi emocjami, przekonywać do swoich pomysłów, bezkonfliktowo odmówić pracy za kolegę, pozostania w pracy po godzinach, nie pozwolić narzucać sobie czyjegoś zdania, nie zabić pasji w dziecku lub może zwalczyć nieśmiałość i otworzyć się na spotkania z nowymi ludźmi…?

To wszystko jest możliwe! A dlaczego miałbyś nam wierzyć? Ponieważ wszystko, o czym piszemy pochodzi wyłącznie z praktyki.

Ewa i Magda – twórczynie strony

Prywatnie, mama i córka. A biznesowo, krzewimy ideę budowania wartościowych dialogów, upatrując przy tym korzyści czerpanych z doświadczeń dwóch pokoleń.

Ewa – strateg personalny i komunikacyjny, trenerka i mentorka biznesu, praktyk analizy transakcyjnej.

Od pierwszych chwil swojej ścieżki zawodowej prowadzę własny biznes. Pracownię protetyczną, która przez dekadę była miejscem realizacji mojego medycznego wykształcenia i zdobywania pierwszych szlifów biznesowych sprzedałam, by jako licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami, rozpocząć przygodę w sektorze nieruchomości. Kolejnych 12 lat to czas intensywnych spotkań z klientami, zarządzania firmą, wdrażania agentów nieruchomości do pracy w roli skutecznego partnera i opiekuna klienta. Do tej aktywności dołączyła współpraca z zarządami firm z branż powiązanych, jak bankowość, ubezpieczenia, badania rynku. Te ponad 20.letnie doświadczenia dostarczyły mi mnóstwo wiedzy i ogromu praktyki w pracy z ludźmi i zarządzaniu sobą w otoczeniu biznesowym. Ukształtowały moją osobowość mamy, przedsiębiorcy, wykładowcy…

Dzisiaj, z wielką przyjemnością dzielę się tymi zasobami z innymi przedsiębiorcami, wykładowcami, klientami indywidualnymi i studentami.

Wychodzę z założenia, że niezależnie od tego, jaką rolę pełnimy w biznesie, powinniśmy pamiętać, że biznes to nie martwa natura. Biznes to człowiek, a jego umiejętność świadomego zarządzania sobą i relacjami w biznesie i otoczeniu prywatnym gwarantuje sukces.

Magda – grafik, fotograf, początkujący filmowiec, bloger, podróżnik.

Lubię długie wędrówki po górach, zapach lasu o wschodzie, dreptanie po zroszonej trawie po całym dniu marszu z plecakiem. Lubię odkrywać to, co dla mnie nowe: miejsca, patenty, góry, regiony, jedzenie, ludzi… I chcę się tym dzielić z innymi!

Na co dzień buduję Dzikość w Sercu – bloga, dzięki któremu edukuję i inspiruję do podróży, i przekonuję, że jeśli się bardzo chce, to nie tylko można, ale wręcz trzeba! Dzikość jest motorem mojego rozwoju. Lata mijają, a ja uczę się coraz więcej – rozwijam moje umiejętności graficzne, fotograficzne, filmowe oraz marketingowe. Tą wiedzą dzielę się w ramach innych projektów.

Codziennie odkrywamy nowe powody, dla których budowanie ludzkich relacji, opartych na wartościowych dialogach, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym MA SENS i to właśnie chcemy Wam przekazać.

tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl