tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl

Referencje

Zadowolenie klientów to wartość, dzięki której to, co robimy ma sens! Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali, za każde ciepłe słowo i za to, że polecacie nas innym. To wielka duma móc dla Was pracować! A radość tym większa, że relacje, które rodzą się w ramach naszej współpracy pozostają na dłuuuuugo 🙂

Wasze słowa – Wasz feedback

Pani Ewa jest Ekspertką przez wielkie E. Konkret, wysokie kompetencje zawodowe i emocjonalne. Ogromne wsparcie i otwarcie na inne kobiety. W sposób wyjątkowy łączy profesjonalizm, empatię, słuchanie i rozumienie świata. Jestem dumna, że możemy współpracować na rzecz rozwoju kobiet!

Agata Baryła, właścicielka portalu Kobieca Sprawa

To rekomendacja, którą piszę z ogromną satysfakcją. Ewa to osoba, z którą każdy projekt realizuje się z ogromną przyjemnością. Niesamowicie kreatywna, z niesamowitym darem współpracy z innymi osobami. Konsekwentna w realizacji celów oraz niezastąpiona w relacjach międzyludzkich. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto ma tak ogromny dar w wystawianiu feedbacku. Z całego serca polecam współpracę!

Michał Sosna, #exago

Nie poznałam wcześniej tak profesjonalnej osoby, jak Ewa Wilczewska. Rzeczowa, precyzyjnie potrafi określić sytuację biznesową, w której się znajdujesz. Jednak najważniejsze, nie zostawia ciebie z tym problemem, a szuka optymalnych rozwiązań dla twojej działalności. Specjalistka w swojej dziedzinie. Polecam z ogromną przyjemnością.

Adrianna Paroń, co- owner w ExVoqo Badania i Rozwój

Szkolenia z Panią Ewą były niezwykle merytoryczne oraz pożyteczne. Bardzo duży zapał oraz jeszcze większą wiedza sprawiły, że wyniosłem z nich bardzo wiele.

Adrian Pedro Pietrzyk, dyrektor programu Zagłębia Sosnowiec Business Club

Współpraca z Panią Ewą to czysta przyjemność. Świeże spojrzenie na świat, indywidualne podejście do klienta, szacunek i zaangażowanie to tylko kilka rzeczy, które sprawiają że zawsze będę chętnie wracała po więcej.

Ewa Andruszczak, kierownik oddziału w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa sp. z o.o.

Z Ewą współpracowałam w projekcie Early Warning Europe. Profesjonalne podejście do analizowanych sytuacji biznesowych oraz trafność diagnozy sprawiły, że pomoc dla przedsiębiorcy zaowocowała wypracowaniem konkretnych, gotowych do drożenia, rozwiązań. Ewa jest nie tylko profesjonalistką, jest również ciepłą i pełną empatii osobą. Bardzo sympatyczna atmosfera przy całej współpracy, sprawiły, że niecierpliwie czekam na następną okazję do wspólnej pracy z Ewą i polecam z wielką przyjemnością.

Renata Muszyńska, doradca w Akademia Menadżera Innowacja

Z Ewą pracowało się przede wszystkim bardzo przyjemnie. Roztacza wokół siebie jakąś taka dobrą aurę, chce się jej słuchać i chce się z nią rozmawiać. Jest bardzo pozytywną osobą, przy tym konkretną. Polecam współpracę!

Andrzej Kryk, menadżer w Agencja Ubezpieczeniowa

Jeśli ktoś szuka fachowca w dziedzinie, w której specjalizuje się Ewa to może opony palić w ciemno. Ewa jest świetnym wyborem. Długo szukałam wsparcia osoby, która nie tylko jest specem od zespołów i HR. Ale też kogoś kto rozumie biznes (naprawdę ważne, bo teoria, a praktyka sorry, to ma znaczenie) i ogarnia praktyczny wymiar tego, co sprawia, że szukamy mądrości u ekspertów. „Nobody is perfect”. Ewa to wie. I to się czuje.

Katarzyna Pydych, badacz rynków B2B, dyrektor generalny w Instytut Keralla Research

Mentor i ekspert Motor napędowy projektów i inspirator działań Doświadczona w biznesie i życiu Pełna kolorów Ewa Wilczewska To jeden z moich drogowskazów, który prowadzi prosto do sukcesu i radości Życiowej radości i mądrości

Dariusz Jaszcz, Właściciel agencji eventowej, twórca projektu Dialog Możliwości.

tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl