tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl
Czy feedback to narzędzie wywierania wpływu?

Sprawując stanowiska związane z zarządzaniem ludźmi warto pamiętać, że każde działanie, począwszy od budowania zespołów, poprzez delegowanie zadań, po podsumowanie wyników pracy zespołu, wiąże się z wywieraniem wpływu. Sprawdź co ma wspólnego wywieranie wpływu z komunikowaniem feedbackiem.

Czytaj dalej! >
Feedback as an educational tool to meet needs and an area of exchange of recognition signs

Wychowywanie przez komunikowanie to forma edukacji, w której rozwojowy feedback gra pierwsze skrzypce. Jak pracować informacją zwrotną z dziećmi? Zapraszam do lektury artykułu.

Czytaj dalej! >
3 Skuteczne modele informacji zwrotnej

Wachlarz modeli feedbacku jest wystarczająco jakościowy, aby swobodnie posługiwać się nimi w dowolnym zespole. Powstaje zatem pytanie, które konkretnie modele wybrać i w jaki sposób zastosować, aby mieć pewność, że udzielona informacja zwrotna będzie pracowała rozwojowo.

Czytaj dalej! >
Czy odpowiedź na pytanie to feedback?

Temat (nie)skuteczności infromacji zwrotnej wciąż jest żywy w kulturze biznesowego dialogu. Tym artykułem otwieram cykl porad jak zyskownie zarządzać informacją zwrotną.

Czytaj dalej! >
Analiza SWOT6

Analiza SWOT to jedna z podstawowych technik analizowania informacji, po którą sięgają firmy, między innymi podczas budowania strategii, czy też podejmowania działań związanych z nowymi projektami.

Czytaj dalej! >
tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl