tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl

Badanie – funkcjonalność informacji zwrotnej w miejscu pracy

Uncategorized

Trwa badanie, które dostarczy nam cennej wiedzy na temat funkcjonalności informacji zwrotnej w miejscu pracy. Aktualnie, szczególnie zależy nam na informacjach od osób, które były lub są pracownikami i mają nad sobą przełożonego (menadżera, kierownika, prezesa). Zapraszamy do podzielenia się swoim doświadczeniem.

Na czym polega badanie?

Badanie ma formę bezpłatnej ankiety. Ankieta składa się z 5 bloków: metryczki, doświadczenia, pytań dotyczących relacji z przełożonym, doświadczenia z feedbackiem w ujęciu procesowym oraz miejsca na ewentualne własne sugestie.

Najbardziej rozbudowany jest blok 3. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, a przy okazji udzielania odpowiedzi wyciągnąć refleksję dla siebie.

4 blok wyjaśnia pojęcie procesowego feedbacku. Pomaga to osobom, które mają wątpliwość czy dobrze definiują takie podejście do przepływu informacji zwrotnej.

Co po badaniu?

Ankieta jest anonimowa, ale każdy osoba, która chce zapoznać się z jej wynikami może pozostawić do siebie kontakt mailowy. Zostanie on wykorzystany tylko raz, w celu przesłania raportu z badania.

Czemu służy badanie?

Badanie stanowi bazę rzetelnego materiału, którego znakomita większość zostanie opublikowana w książce „Zyskowna informacja zwrotna”. Fragmenty wniosków z badań znajdą się również w artykułach, które sukcesywnie będą pojawiały się na blogu.

W jaki sposób można wziąć udział w badaniu i podzielić się swoim doświadczenie?

Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek. Przekieruje on do bezpiecznego formularza Google.

Dziękuję 🙂

tel. 501 133 709 / kontakt@ewawilczewska.pl